Тема: міжсекторна взаємодія у питаннях просторового розвитку, втілення новітніх просторових рішень у малих громадах, партиципація, урбаністика, залучення заінтересованих сторін 

Тривалість: 2013-2017

Замовники: Делегація ЄС в Україні

Тема: соціальна відповідальність бізнесу, міжсекторна співпраця, проекти економічного розвитку моноіндустріальних міст

Тривалість: 2012-2013

Замовник: ДТЕК

Партнер: PPV Knowledge Networks

Роль Спільноти СВБ: розробка...

Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес запрошує до участі у річній міжнародній тренінговій програмі з розвитку приватного сектору, що реалізується за підтримки Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA).

Тема: бізнес-моделювання, соціальна відповідальність бізнесу, істотні питання, стратегія, аналіз доцільності

Тривалість: березень-грудень 2015

Замовники: ПАТ «Концерн Хлібпром»

Партнер: PPV Knowledge Networks

Роль Спільноти...

Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес запрошує до участі у річній міжнародній тренінговій програмі з розвитку приватного сектору, що реалізується за підтримки Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA).

У 2014 р. Ekonomika Communication Hub та аналітичний центр Спільнота СВБ втілили спільний проект з оцінки впливу великого українського бізнесу на суспільство. Цьогорічне видання ТОП-100 Найбільших компаній вперше містило оцінку соціальної відповідальності включених до рейтингу компаній.

Нагальність

У квітні-червні 2014 року Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес проводила у Львові навчальний курс CSR: Соціальна Відповідальність Бізнесу. 

Короткий фаховий курс складався із 12 занять, що послідовно представляли учасникам базові поняття соціальної відповідальності бізнесу, світові стандарти у даній сфері, найкращі практики в Україні та світі.

Ключові теми:

Проект «Підвищення інституційної спроможності центру розвитку соціального підприємництва у львівській області» (далі Проект ЦРСП) спрямований на створення сприятливих умов для розвитку соціального підприємництва на Львівщині.

Проект ЦРСП реалізовується з серпня 2012 року по липень 2013 року за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і має на меті створення дієвих...