Технології на службі суспільства

Проблема: 

Проект «Технології на службі суспільства» покликаний допомогти українським органам правопорядку в їх щоденній роботі шляхом надання можливості користування найсучаснішою технологією, яку сьогодні в Україні надає лише компанія МТС. Йдеться про сервіс BlackBerry, за допомогою якого користувач отримує не тільки телефонний зв`язок і стандартний набір додаткових послуг, які пропонує мобільний зв`язок, а й оперативний захищений доступ до інформаційних ресурсів, таких як: електронна пошта, різні бази даних, Інтернет, он-лайн - додатки та інші комунікації.

Опис: 

Основною перевагою послуги BlackBerry, яка є ключовою у випадку використання послуги правоохоронними органами та іншими державними службами, є те, що всі дані, що передаються за допомогою BlackBerry, надійно захищені.
 
BlackBerry активно використовується державними структурами різних країн світу. Спираючись на цей досвід, компанія МТС запропонувала Міністерству внутрішніх справ України скористатися можливостями сервісу та визначити сферу застосування її в своїй роботі.
 
МВС підтримала ініціативу і вже кілька місяців поспіль працівники МВС України тестують послугу BlackBerry з метою вивчення її можливостей для застосування в роботі Міністерства та правоохоронних службах України.

Отримані переваги: 

МТС будує свою діяльність в сфері КСВ згідно з такими основними принципами: соціальні програми, ініціатором яких виступає МТС, мають розроблятися виходячи з найбільш актуальних проблем суспільства і технологічних ресурсів, які МТС має в своєму розпорядженні. Проект «Технології на службі суспільства» знаходиться саме в колі перетину цих принципів.
 
МВС отримала можливість вивчити нову технологію, яка успішно використовується спецслужбами в інших країнах світу та визначити перспективи застосування цієї технології в своїй роботі

 

Період впровадження: 

з травня 2008р.

Наступні кроки: 

Наступні кроки будуть залежати від результатів тестування.

 

Компанія: 
Галузь: 
Регіон: