Відповідальне ставлення до довкілля

Проблема: 

Вода є життєво необхідною для здоров’я людства та основою будь-якого життя. Враховуючи важливість цього питання Кока-Кола в Україні зосереджується на ініціативах, які спонукають суспільство дбайливо ставитися до водних ресурсів нашої держави.

Контекст: 

Компанія Кока-Кола використовує свої знання та досвід як на місцевому, так і на глобальному рівнях, щоб стимулювати громадську обізнаність та ініціювати все більше проектів з охорони природи, зокрема і водних ресурсів. Компанія здійснює це шляхом встановлення партнерства з неурядовими організаціями та місцевими об’єднаннями. Зокрема, це:- підтримка суспільних та екологічний проектів;- участь в круглих столах і суспільних слуханнях з питань охорони довкілля;- участь в міжнародних виставках-конгресах.

Опис: 

«День Дніпра»
З 2007 року Кока-Кола в Україні проводить та ініціює екологічно-просвітницьку акцію «День Дніпра».
Акція має на меті не тільки продемонструвати відповідальність кожного за порядок і чистоту навколишнього середовища, але і підвищити громадську свідомість стосовно збереження Дніпра для наступних поколінь.
 
В 2007 році Компанія Кока-Кола спільно з Держводгоспом України, Міністерством охорони навколишнього природного середовища, студентами географічного факультету Київського державного університету ім. Т. Шевченка, киянами та гостями столиці і за підтримки програми ПРООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра провела акцію «День Дніпра». Спільна команда працювала під гаслом: «Любимо природу — Бережемо воду!». 
Близько 500 чоловік взяло участь в акції прибирання. Було очищено декілька сотень метрів прибережної смуги та вивезено 6 вантажівок сміття.
 
В 2008 році Компанія Кока-Кола ініціювала День Дніпра спільно з ООН в Україні в рамках національної кампанії «Прямуй на зелене!»  Цього разу місцем проведення акції став Труханів острів в місті Києві. По закінченню акції було зібрано близько 1 тонни сміття.
 
 
«День Дунаю»
1 червня 2005 року з метою спільного захисту та збереження ріки Дунай був підписаний Меморандум порозуміння між Міжнародною комісією по захисту ріки Дунай (ICPDR, членом ООН), Компанією Кока-Кола і її найбільшим європейським ботлером Кока-Кола Хеленік Ботлінґ Компані (Coca-Cola HBC). Партнерство Кока-Кола, за цим меморандумом, передбачає тісну співпрацю з місцевими урядовими та неурядовими структурами з метою організації та проведення низки заходів, присвячених Дню Дунаю.
Вже третій рік поспіль Компанія Кока-Кола в Україні  підтримує цю екологічну акцію. Головною метою якої  є привернути увагу мешканців та владних структур до проблеми забруднення  біосфери Дунайського заповідника в селищі Вілково, що в Одеській області.
 
«День Дунаю» - це не лише екологічна акція, а й розробка навчальних матеріалів на тему Дунаю, а також підтримка освітніх та екологічних проектів, що охоплюють шість європейських країн (Болгарію та Румунію, Сербію та Чорногорію, Словаччину та Україну), де протікає ця річка, і де Компанія Кока-Кола розвиває свій бізнес.
 
Ініціатива екологічних проектів Кока-Кола — це приклад відповідального ставлення до довкілля та обов’язку Компанії зберегти екосистему Дунаю.
 
Круглий стіл «Питна та бутильована вода в Україні: безпека, стандарти, контроль»
З 2006 року Кока-Кола в Україні щорічно бере участь в Круглому столі «Питна та бутильована вода в Україні: Безпека, Стандарти, Контроль», який об`єднав зусилля державних органів України, недержавних організацій, виробників бутильованої води в Україні, представників Міжнародної асоціації питної води (IWA) та Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Цей круглий стіл збирає вітчизняних та міжнародних науковців та практиків аби дослідити питання вдосконалення стандартів якості питної води в Україні, розглянути перспективи розвитку ринку бутильованої води, і також обмінятись досвідом з міжнародними організаціями. Як суспільно відповідальна компанія,
Кока-Кола в Україні дбає про економне використання природних ресурсів та заощадливе ставлення до води. На користь цього твердження свідчить низка програм, спрямованих на уважне ставлення до водних ресурсів України.
Ці програми щорічно реалізуються Компанією із залученням державних структур.

Наступні кроки: 

Компанія Кока-Кола в Україні і надалі буде підтримувати екологічні акції, що мають на меті  звернути увагу громадськості на проблеми захисту води та довкілля.